top of page
We Are Here For You
Convince
Your Boss

Excited to attend, but your manager still needs a little more convincing? We’ve prepared a few templates to help you. It would be best to give them your own twist, but these should serve as a pretty good starting point.

01 | Local - English

For those who live in Lithuania, but working in a company that is international

Group 7.png
02 | Local - Lithuanian

For those who live in Lithuania and wants to convince their Lithuanian boss

03 | Non-Local - English

For those who live and work outside Lithuania

Sveiki,

norėčiau sudalyvauti You Gotta Love Frontend Lithuania (YGLF, lithuania.yglfconf.com) konferencijoje, kuri vyks Gegužės 16-17 dienomis Vilniuje. YGLF yra tarptautinė konferencija, kurią organizuoja programuotojų bendruomenė. Pirmoji tokia būtent Frontend'ui skirta konferencija Lietuvoje.

Kodėl dalyvauti naudinga asmeniškai man:

Tai puiki proga tobulėti 

- YGLF dalyvaus tarptautinio lygio pranešėjai iš viso pasaulio, tarp kurių itin populiarios "You Don't Know JS" knygų serijos autorius Kyle Simpson, vieno populiariausių Frontend dizaino ir programavimo portalo "Smashing Magazine" bendraįkūrėjas Vitaly Friedman ir kiti. Tai puiki galimybė išgirsti apie naujausias technologijas ir pamatyti kur link juda industrija.

Būsiu įkvėptas ir motyvuotas  

- ne tik išmoksiu daug naujų dalykų, bet ir turėsiu galimybę pasiklausyti įkvepiančių pranešimų, dėka kurių į darbą grįšiu puikios nuotaikos ir pilnas energijos.

Kodėl dalyvauti naudinga mūsų kompanijai:

Garsintume mūsų įmonę  

- visos konferencijos metu dėvėsiu mūsų įmonės marškinėlius, kalbėsiuosi su kitais programuotojais ir visiems pasakosiu, kaip pas mus gera dirbti. Ar tam rastumėme geresnę vietą nei konferencija, kur vienoje vietoje susirenka geriausi programuotojai?

Padėtume vystyti bendruomenę

 - kuo daugiau tokie renginiai kaip šis sulauks pasisekimo, tuo Vilniuje bus tvirtesnė programuotojų bendruomenė. Ilgainiui, tai padės išugdyti vis daugiau ir daugiau aukščiausios kvalifikacijos inžinierių, kuriuos galėsime įtikinti dirbti pas mus.

Kodėl tai apsimoka:

Tik 2 dienos

- ši konferencija truks tik dvi intensyvias dienas, todėl galėsiu greitai kibti atgal į darbus su nauja motyvacijos doze.

Viskas vyks čia pat

- skirtingai nei kitos tarptautinio lygio konferencijos, ši vyksta ko ne už kampo - nereiks pirkti nei skrydžių bilietų, nei rūpintis nakvyne ar dienpinigiais, todėl viskas gerokai paprasčiau.

Tikrai nebrangu

- standartinis bilietas tekainuoja 250 EUR (plius PVM), o tai yra daug pigiau nei kitos panašaus turinio ir trukmės konferencijos.

Nuoširdžiai manau, kad ši konferencija yra puiki proga tiek man asmeniškai patobulėti, tiek apskritai mūsų kompanijai. Labai norėčiau sudalyvauti ir tikiuosi jūsų pritarimo.

 

Ačiū už jūsų laiką!

 

Linkėjimai,

<Vardas>

bottom of page